xhek vata

16 Flips | 6 Magazines | @xhekvata | Keep up with xhek vata on Flipboard, a place to see the stories, photos, and updates that matter to you. Flipboard creates a personalized magazine full of everything, from world news to life’s great moments. Download Flipboard for free and search for “xhek vata”

Arrihet marrëveshja Turqi – BE për emigrantët

Përfaqësuesit e Bashkimit Europian dhe Turqia arritën një marrëveshje sa i përket krizës së emigrantëve, që duhet të miratohet tashmë nga 28 vendet …

Log In or Sign Up to View

This Facebook post is no longer available. It may have been removed or the privacy settings of the post may have changed.

shqiperiaime.al

FITUESJA E KENGES MAGJIKE 2015 ESHTE AURELA GACE

shqiperiaime.al

Një “iPhone mini” në fillim të 2016-s

Apple pritet të hedhë në treg një “iPhone mini” me ekran 4-inç vitin tjetër. Besohet se do të vijë në ngjyra të ndryshme, por nuk do të ketë “3D …