Avatar - postmelk

postmelk

Expand

Magazines

 • postmelk - cover

  postmelk

  By postmelk

Expand

Flips

 • در باب خرید زمین مسکونی در بهشت گمشده (کلاردشت)
  دغدغه های زندگی شهری باعث شده تا بسیاری از افراد برای دور شدن از مشکلات روزمره به دنبال گذراندن اوقات فراغت خود در مکانی خارج از شهر باشند. استان های شمالی کشور به دلیل موقعیتی که دارند، این روزها به یکی از اقامتگاه های مردم دیگر شهرها تبدیل شده اند.
  کلاردشت یکی از شهرهای شمالی کشور می باشد که در فاصله تقریبا 130 کیلومتری از تهران قرار دارد. به دلیل نزدیک بودن این شهر خوش آب و هوا و البته سرسبز به تهران اغلب، شهروندان تهرانی به دنبال خرید زمین در این منطقه هستند.
  برای خرید زمین در کلاردشت نیاز است تا با بازار خرید و فروش زمین در این منطقه آشنایی داشته باشید؛ چرا که در غیر این صورت ممکن است نتوانید آن طور که باید و شاید خرید خوبی را داشته باشید.
  برای این که بتوانید یک زمین در کلاردشت خریداری نمایید که کاملا متناسب با نیاز شما باشد، تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

  Avatar - postmelk
  postmelk
  flipped into postmelk
  FlipboardIcon version of the Flipboard logo

  خرید و فروش زمین مسکونی در کلاردشت | پست ملک

  پست ملک فروش ۴۵۰ متر زمین طویدره کلاردشت فروش ۴۵۰ متر زمین طویدره کلاردشت زمین کلاردشت طویدره داخل بافت چشم انداز عالی ویو ابدی لب آسفالت انشعابات روی …

 • Flipped Image

  بررسی بازار خرید و فروش خانه در کرج

  Avatar - postmelk
  postmelk
 • معمولا مشاوران املاک به هر دو طرف معامله کمک می کنند تا بتوانند با توجه به پیشنهادات آنها، بهترین انتخاب را برای خود به همراه داشته باشند. با این وجود شما به هنگام بهترین منطقه برای خرید خانه در تالش ، نباید خودتان را بسیار مشتاق نشان دهید. چرا؟ به این دلیل که همان استرس و فشاری که شما از بابت خرید خانه تالش به همراه دارید، فروشنده هم از بابت ملک خود برای فروش به همراه داشته و اگر احساس کند شما در هر صورت ملک آن را خریداری می کنید، برای کسب سود بیشتر ممکن است قیمت آن را افزایش دهد.

  Avatar - postmelk
  postmelk
  flipped into postmelk
  FlipboardIcon version of the Flipboard logo

  خرید و فروش املاک مسکونی در تالش | پست ملک

  پست ملک فروش ۳۸۰ متر زمین خیابان طاهری تالش فروش ۳۸۰ متر زمین خیابان طاهری تالش یک قطعه زمین با سند ثبتی دارای پروانه ساختمان دو طبقه واقع در خیابان …

 • اگر شما نیز مانند بسیاری از افراد قصد خرید ویلا در نوشهر را دارید و می خواهید اطلاعات مناسبی را در این زمینه کسب کنید، در این مطلب همراه ما باشید.

  Avatar - postmelk
  postmelk
  flipped into postmelk
  FlipboardIcon version of the Flipboard logo

  خرید ویلا در نوشهر

  چه کسی علاقه ندارد تا ویلایی بکر در یکی از شهرهای بی نظیر شمالی نداشته باشد؟ امروزه دیگر بسیاری از افراد سعی بر این دارند تا بتوانند ملکی خوش نقش را …