Avatar - pbchap office

pbchap office

Expand

Magazines

Expand

Flips

 • در حال حاضر صنعت چاپ از تنوع گسترده ای برخوردار شده است به طوری که برای روش های مختلفی وجود دارد. علاوه بر چاپ روی کاغذ که دیر زمانی وجود داشته اکنون شاهد چاپ روی اشیاء گوناگونی چون پارچه، ظروف مختلف، چوب هستیم. شرکت های مختلفی مانند شرکت پی بی چاپ در حوزه خدمات چاپ فعالیت می کنند که از عمده خدمات آن ها می توان به خدمات چاپ پارچه روی انواع لباس اشاره کرد. مهم ترین روش های چاپ، چاپ افست و دیجیتال است؛ در این میان چاپ دیجیتال روشی کامل تر از چاپ افست به شمار می‌رود.

  Avatar - pbchap office
  pbchap office
  flipped into مقالات پی بی چاپ
  چاپ دیجیتال چیست و چه کاربردی دارد؟ - pbchap

  چاپ دیجیتال چیست و چه کاربردی دارد؟ - pbchap

  در حال حاضر صنعت چاپ از تنوع گسترده ای برخوردار شده است به طوری که برای روش های مختلفی وجود دارد. علاوه بر چاپ روی کاغذ که دیر زمانی وجود داشته اکنون …

 • موضوع بعدی که باید آن را به یاد داشته باشید انتخاب چوب پرده پانچ است. سعی کنید برای پرده خود چوبی را انتخاب کنید که با حلقه ها همخوانی داشته باشد. همچنین باید به جنس چوب ها نیز توجه کنید زیرا چوب های پرده بی کیفیت پس از مدتی تغییر رنگ داده و دیگر زیبایی اولیه خود را ندارند.

  Avatar - pbchap office
  پرده پانچ و انواع مختلفش را بشناسید - pbchap

  پرده پانچ و انواع مختلفش را بشناسید - pbchap

  امروزه کمتر خانه ای را می توانید ببینید که هیچ پنجره ای نداشته باشد. پنجره های خانه های ایرانی در اکثر مواقع دارای پرده هستند. با پیشرفت تمامی کسب و …

 • در عصه چاپ پارچه، یکی از مهم ترین معیار و شاخص های داشتن یک چاپ با کیفیت بالا انتخاب پارچه مناسب میباشد. اینکه بر روی چه محصولی میخواهید چاپ بزنید و چه چاپی قصد دارید بر روی آن انجام دهید انتخاب چاپ پارچه مناسب را به یک فاکتور اصلی تبدیل میکند.

  انتخاب پارچه دقیقا مانند این است که شما قصد دارید با گواش نقاشی بکشید و میخواهید برای کار خود کاغذ انتخاب کنید قطعا کاغذ تاثیر مستقیمی بر روی نقاشی شما خواد داشت. در چاپ پارچه نیز دقیقا همین طور است . در این مقاله قصد داریم در مورد پارچه های چاپی توضیح دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

  پارچه های قابل چاپ

  اگر شما میخواهید بر روی پارچه چاپ بزنید، برای اینکار روش های مختلف چاپ پارچه وجود دارد که این باعث میشود امکان این به وجود آید که روی طیف وسیعی از اجناس پارچه، قابلیت چاپ وجود داشته باشد. ما برای توضیح بهتر، پارچه های قابل چاپ را به ۲ دسته تقسیم بندی میکنیم. پارچه های مصنوعی و پارچه های طبیعی.

  Avatar - pbchap office
  انواع جنس پارچه برای چاپ - pbchap

  انواع جنس پارچه برای چاپ - pbchap

  در عصه چاپ پارچه، یکی از مهم ترین معیار و شاخص های داشتن یک چاپ با کیفیت بالا انتخاب پارچه مناسب میباشد. اینکه بر روی چه محصولی میخواهید چاپ بزنید و …

 • یکی از مهم ترین تجهیزات برای زیباسازی دکوراسیون منزل، پرده است. تاثیر زیاد پرده در زیبایی منزل به اندازه ای است که بسیاری از طراحان قبل از انتخاب سایر وسایل، پرده منزل را انتخاب می نمایند. امروزه تولید پرده ها دارای تنوع زیادی است و شما شاهد انواع پرده ها با طرح ها و رنگ های مختلف در بازار هستید. در بین تمام نمونه پرده ها، پرده زبرا یکی از مدل های پرطرفدار و پرفروش است که زیبایی خاصی را به فضای مورد نظر می بخشد. به همین دلیل ما موضوع این مقاله را به معرفی پرده زبرا و انواع آن اختصاص داده ایم.

  پرده زبرا چیست؟

  پرده زبرا یکی از جدیدترین نمونه پرده های تولید شده می باشد. این پرده در واقع ترکیبی از پرده های مختلف نظیر شید رول، پرده کرکره و پرده های توری است. پرده زبرا دارای تنوع رنگ و طرح بالایی است و زیبایی خیره کننده آن موجب می شود تا دکوراسیون منزل زیباتر شود. پرده زبرا به شکل دو لایه موازی روی یکدیگر قرار گرفته است. این پرده ها را می توان با بالا و پایین کردن تنظیم کرد. با جا به جایی نوارهای پرده شما این امکان را دارید تا میزان نور عبوری را بین ۱۰ تا ۵۰ درجه تنظیم کنید.

  Avatar - pbchap office
  پرده زبرا چیست؟ + معرفی انواع آن - pbchap

  پرده زبرا چیست؟ + معرفی انواع آن - pbchap

  یکی از مهم ترین تجهیزات برای زیباسازی دکوراسیون منزل، پرده است. تاثیر زیاد پرده در زیبایی منزل به اندازه ای است که بسیاری از طراحان قبل از انتخاب …

 • یکی از وسایل مورد نیاز و اساسی در منزل، محل کار و سایر ساختمان های اداری و مسکونی پرده است که متناسب با محیط، انواع مختلفی از آن وجود دارد. پرده ها در مدل ها و طرح های گوناگون در بازار موجود هستند و در چاپ پرده شید نظر و سلیقه مشتری هم در نظر گرفته می شود. چاپ پرده شید به خاطر ویژگی ها و مزایایی که دارد در بسیاری از مکان ها از آن بهره می گیرند؛ مثلا چاپ یک طرح خاص روی پرده دفتر کار شما که نشان دهنده کسب و کار شما است.

  Avatar - pbchap office
  ‌چاپ پرده شید - pbchap

  ‌چاپ پرده شید - pbchap

  پارچه مناسب جهت چاپ پرده شید تکست تایل نوع پارچه ای است که برای چاپ پرده شید به کار برده می شود. سولیت هم نوع دیگری از پارچه برای چاپ این پرده می …

 • به جرعت میتوان گفت امروزه چاپ پارچه یکی از مهم ترین و پردرآمدترین صنعت ها در صنایع چاپ میباشد. از گذشته تا کنون روش های بسیار زیادی برای چاپ بر روی پارچه وجود داشته که هر یک از چاپ ها مزیت و معایب خاص خود را داشتند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، صنعت چاپ پارچه نیز پیشرفت چشم گیری داشته و روش های چاپ پارچه قدرتمندی به عرصه آمدند. در این مقاله قصد داریم روش های پر استفاده و کاربردی چاپ پارچه را به همراه مزایا و معایب برای شما توضیح دهیم. در ادامه با ماه همراه باشید.

  Avatar - pbchap office
  روش های چاپ پارچه - pbchap

  روش های چاپ پارچه - pbchap

  به جرعت میتوان گفت امروزه چاپ پارچه یکی از مهم ترین و پردرآمدترین صنعت ها در صنایع چاپ میباشد. از گذشته تا کنون روش های بسیار زیادی برای چاپ بر روی …