Milo Dervishaj

12 Added | 1 Magazine | 1 Like | 17 Followers | @milodervishaj | Keep up with Milo Dervishaj on Flipboard, a place to see the stories, photos, and updates that matter to you. Flipboard creates a personalized magazine full of everything, from world news to life’s great moments. Download Flipboard for free and search for “Milo Dervishaj”

Pastrimi i veshkave në mënyrën më të thjeshtë

Veshkat janë ndër organet më kryesore për pastrimin e trupit tonë. Duke iu falënderuar atyre heqim nga trupi helmet dhe kripërat e shumta. Por edhe …

- Bota Sot

SHËNIM: Pena dhe Politika

Brenda një hapësire të shkurtër kohore, Ilir Meta iu servir publikut dhe si një shkruajtës i mirë (nëse e ka patur këtë mendim kur ka nisur të …

Vëllezërit e vrarë në Greqi, zbardhen detaje rrëqethëse http://goo.gl/7JkDGp

Superiorja, askush nuk e ka të sigurt mbijetesën | Gazeta SHQIP Online

<b>Besa e Flamurtari dalin nga zona e ftohtë, tani rrezikon edhe Teuta</b><p>Ermal Kuka<p>Kategoria Superiore 2013-2014 mund të kujtohet gjatë si një prej …

Berisha mbledh deputetët e PD lë jashtë loje Lulzim Bashën

Anonim<p>Buqja e Brakes Kur e ka ndrruar mbiemrin ky Basha<p><b>Përgjigju</b> - 6 Dhjetor 2013 23:17<p>Anonim<p>Lalka i Radanecit Si nuk pati koçifoz ushqimi?<p><b>Përgjigju</b> …

Rokada në diplomaci, Kuko dhe Bimo sërish ambasadorë | Gazeta SHQIP Online

<b>Artur Kuko pritet të dekretohet në Gjermani dhe Roland Bimo në Vjenë. Adriana Hodbari në Strasburg</b><p><b>Shkurtimet –</b> Reforma “Bushati” do të sjellë …

Dërgohet në Prokurori i pari i ministrave të Berishës

Ministria e Mbrojtjes depoziton në Prokurorinë e Përgjithshme një kallëzim penal në ngarkim të ish-ministrit Arben Imami dhe 4 zyrtarëve vartës të …