Bianca Delmonde

12 Flips | 1 Magazine | 6 Following | 8 Followers | @Bianca_Katje | http://biancadelmonde.nl

Start

Azra Yilmaz, Software Developer<p>Dit is mijn website en ik ben Azra Yilmaz. Ik ben geboren te Amsterdam en heb de Nederlandse nationaliteit. Mijn beide …

Marianne Quix - mariannequix.nl

Lisa Westveld - lisawestveld.nl

Katja Bergman - katjabergman.nl

Frankie Delacroix - frankiedelacroix.nl

Femke Wittemans - femkewittemans.nl

Bianca Delmonde - biancadelmonde.nl

Katje Zakelijk - katje.biz