Besa Luci

6 Flips | 1 Magazine | @BesaLuci | Keep up with Besa Luci on Flipboard, a place to see the stories, photos, and updates that matter to you. Flipboard creates a personalized magazine full of everything, from world news to life’s great moments. Download Flipboard for free and search for “Besa Luci”

Kosovo 2.0 - Shtjellimi i çështjeve thelbësore

Sfidimi i stereotipeve gjinore në sektorin e energjisë<p>Aplikoni tani për t’iu bashkuar ekipit të K2.0.<p>Arti i rrugës që vepron brenda dhe jashtë …

Kosovo 2.0 - Shtjellimi i çështjeve thelbësore

Sfidimi i stereotipeve gjinore në sektorin e energjisë<p>Aplikoni tani për t’iu bashkuar ekipit të K2.0.<p>Arti i rrugës që vepron brenda dhe jashtë …

Kosovo 2.0 - Shtjellimi i çështjeve thelbësore

Sfidimi i stereotipeve gjinore në sektorin e energjisë<p>Aplikoni tani për t’iu bashkuar ekipit të K2.0.<p>Arti i rrugës që vepron brenda dhe jashtë …

Kosovo 2.0 - Shtjellimi i çështjeve thelbësore

Sfidimi i stereotipeve gjinore në sektorin e energjisë<p>Aplikoni tani për t’iu bashkuar ekipit të K2.0.<p>Arti i rrugës që vepron brenda dhe jashtë …